Kontakta Betongborrarn

MEDARBETARE

Calle Brogren svartvit
Calle Brogren
VD
070-710 22 82 / 010-122 13 20
calle.brogren@btgborr.se
MagnusE–032 01
Magnus Engvall
Arbetschef håltagning Stockholm/Uppsala
070-419 19 10
magnus.engvall@btgborr.se
Tony 014 01
Tony Westman
Arbetschef rivning, sanering Stockholm/Uppsala
073-625 31 70
tony.westman@btgborr.se
Fredrik–015 01
Fredrik Ohlsson
Arbetschef rivning, sanering Stockholm/Uppsala
073-625 31 80
fredrik.ohlsson@btgborr.se
StefanM–013 01
Stefan Molinder
Arbetschef håltagning, rivning, sanering Västra Mälardalen
070-778 18 07
stefan.molinder@btgborr.se
Klas028
KLAS PETTERSSON
Kalkylator
073-416 39 04
klas.pettersson@btgborr.se
Mikael 014 01
Mikael Forsman
Arbetsledare Rivning, håltagning Stockholm
070-419 19 29
mikael.forsman@btgborr.se
viktor
Viktor Ahlm
Arbetsledare håltagning, rivning, sanering Västra Mälardalen
070-778 18 32
viktor.ahlm@btgborr.se
Jonas–002 01
Jonas Hedlund
Arbetsledare håltagning Stockholm/Uppsala
070-419 19 04
jonas.hedlund@btgborr.se
hakan
Håkan Ahlm
Kalkylchef Västra Mälardalen
070-77 880 83
hakan.alm@btgborr.se
MagnusW–018 01
MAGNUS WENNLUND
Koordinator Stockholm/Uppsala
070-419 19 12
magnus.wennlund@btgborr.se
StefanLdt–002 01
Stefan Lövestedt
Arbetsledare rivning, sanering, håltagning Stockholm/Uppsala
073-625 31 88
stefan.lovestedt@btgborr.se
Daniel–014 01
Daniel Ohlsson
Arbetsledare rivning, sanering Stockholm/Uppsala
073-625 31 73
daniel.ohlsson@btgborr.se
Hasse015
HANS DAHLMAN
Arbetsledare rivning, sanering Stockholm/Uppsala
073-663 31 96
Hans.dahlman@btgborr.se
StefanL–008 01
Stefan Larsson
Koordinator/Arbetsledare håltagning, rivning, sanering Västra Mälardalen
070-778 18 43
stefan.larsson@btgborr.se
patricia
PATRICIA UZAK
HR ansvarig
070-778 18 13
patricia.uzak@btgborr.se
shakera
Shakera Rubayat
Ekonomiassistent/kontorsansvarig
010-122 13 00
shakera.rubayat@btgborr.se
Annette 011 01
Annette Pettersson
Löneadministratör
010-122 13 13
annette.pettersson@btgborr.se
Calle Brogren svartvit
Calle Brogren
VD
070-710 22 82 / 010-122 13 20
calle.brogren@btgborr.se
madde
Madeleine Tegnemo
Redovisningschef
010-122 13 16
madeleine.tegnemo@btgborr.se

KONTOR UPPSALA

Ullforsgatan 13
752 28 Uppsala
Tel: 010-122 13 00
www.betongborrarn.se

KONTOR STOCKHOLM

Veddestavägen 14
175 62 Järfälla
Tel: 010-122 13 00
www.betongborrarn.se

KONTOR VÄSTRA MÄLARDALEN

Fredsgatan 8
736 32 Kungsör
Tel: 010-122 13 00
www.betongborrarn.se

Kontakta oss