Kontakta Betongborrarn

MEDARBETARE

Calle Brogren
Calle Brogren
VD/Ekonomichef
070-710 22 82 / 010-122 13 20
calle.brogren@btgborr.se
Magnus Engvall
Magnus Engvall
Arbetschef håltagning Stockholm/Uppsala
070-419 19 10
magnus.engvall@btgborr.se
Tony Westman
Tony Westman
Arbetschef rivning, sanering Stockholm/Uppsala
073-625 31 70
tony.westman@btgborr.se
Fredrik Ohlsson
Fredrik Ohlsson
Arbetschef rivning, sanering Stockholm/Uppsala
073-625 31 80
fredrik.ohlsson@btgborr.se
Stefan Molinder
Stefan Molinder
Arbetschef håltagning, rivning, sanering Västra Mälardalen
070-778 18 07
stefan.molinder@btgborr.se
KLAS PETTERSSON
KLAS PETTERSSON
Kalkylator
073-416 39 04
klas.pettersson@btgborr.se
Mikael Forsman
Mikael Forsman
Arbetsledare Rivning, håltagning Stockholm
070-419 19 29
mikael.forsman@btgborr.se
Viktor Ahlm
Viktor Ahlm
Arbetsledare håltagning, rivning, sanering Västra Mälardalen
070-778 18 32
viktor.ahlm@btgborr.se
Jonas Hedlund
Jonas Hedlund
Arbetsledare håltagning Stockholm/Uppsala
070-419 19 04
jonas.hedlund@btgborr.se
Håkan Ahlm
Håkan Ahlm
Kalkylchef Västra Mälardalen
070-77 880 83
hakan.alm@btgborr.se
MAGNUS WENNLUND
MAGNUS WENNLUND
Koordinator Stockholm/Uppsala
070-419 19 12
magnus.wennlund@btgborr.se
Stefan Lövestedt
Stefan Lövestedt
Arbetsledare rivning, sanering, håltagning Stockholm/Uppsala
073-625 31 88
stefan.lovestedt@btgborr.se
Daniel Ohlsson
Daniel Ohlsson
Arbetsledare rivning, sanering Stockholm/Uppsala
073-625 31 73
daniel.ohlsson@btgborr.se
HANS DAHLMAN
HANS DAHLMAN
Arbetsledare rivning, sanering Stockholm/Uppsala
073-663 31 96
Hans.dahlman@btgborr.se
Stefan Larsson
Stefan Larsson
Koordinator/Arbetsledare håltagning, rivning, sanering Västra Mälardalen
070-778 18 43
stefan.larsson@btgborr.se
Calle Brogren
Calle Brogren
VD/Ekonomichef
070-710 22 82 / 010-122 13 20
calle.brogren@btgborr.se
Madeleine Tegnemo
Madeleine Tegnemo
Redovisningschef
010-122 13 16
madeleine.tegnemo@btgborr.se
PATRICIA UZAK
PATRICIA UZAK
HR ansvarig
070-778 18 13
patricia.uzak@btgborr.se
Shakera Rubayat
Shakera Rubayat
Ekonomiassistent/kontorsansvarig
010-122 13 00
shakera.rubayat@btgborr.se
Annette Pettersson
Annette Pettersson
Löneadministratör
010-122 13 13
annette.pettersson@btgborr.se

HUVUDKONTOR STOCKHOLM

Veddestavägen 14
175 62 Järfälla
Tel: 010-122 13 00
www.betongborrarn.se

KONTOR KUNGSÖR

Fredsgatan 8
736 32 Kungsör
Tel: 010-122 13 00
www.betongborrarn.se

Kontakta oss